Od 2019 roku PGE Ekstraliga w nc+ i Eleven

Podziel się
RSS
Twitter
Visit Us
Follow Me
Istagram

Platforma nc+ przedłużyła prawa telewizyjne do pokazywania rozgrywek PGE Ekstraligi aż do 2021 roku.  Zgodnie z nową umową od 2019 roku wszystkie mecze najlepszej żużlowej ligi świata dostępne będą tylko w nc+.

To bardzo dobra wiadomość dla fanów czarnego sportu. Po raz pierwszy w historii mają pewność, że zobaczą mecz z udziałem swojej drużyny. Wierzę, że co tydzień rozgrywki PGE Ekstraligi śledzić będzie każdy miłośnik „sportu bez hamulców” i już teraz serdecznie zapraszam do wspólnego przeżywania emocji – mówi Michał Jarocki, dyrektor ds. sportu platformy nc+

Przedłużony do roku 2021 kontrakt gwarantuje abonentom platformy nc+ transmisje ze wszystkich ligowych spotkań. To sytuacja bezprecedensowa w historii najwyższej klasy rozgrywkowej w polskim żużlu. Niedzielne spotkania dostępne będą w nSport+, pozostałe – na zasadzie sublicencji – pokaże ELEVEN SPORTS w piątki.

Jestem bardzo zadowolony z kontynuowania współpracy z platformą nc+. Czekają nas wydarzenia bez precedensu. Wszystkie mecze PGE Ekstraligi w telewizji jeszcze nigdy nie były pokazywane na żywo, a więc robimy kolejny krok milowy w historii polskiego żużla. Połączone siły nSport+ oraz Eleven to najlepsza żużlowa oferta dla każdego kibica – powiedział Wojciech Stępniewski, Prezes PGE Ekstraligi.

W sezonie 2018 realizowana będzie aktualna umowa telewizyjna, a mecze PGE Ekstraligi oglądać będzie można tylko w nSport+.

Rozgrywki PGE Ekstraligi są emitowane na platformie nc+ nieprzerwanie od 2013 roku. Najlepsza żużlowa liga świata to nie tylko transmisje meczów. Zapraszamy na wyjątkowe programy – Speedway+ oraz Magazyn PGE Ekstraligi przygotowywane przez najlepszych dziennikarzy w Polsce: Marcina Majewskiego, Darię Kabałę-Malarz czy Tomasza Dryłę określanego mianem najlepszego komentatora „czarnego sportu” w kraju.

 

źródło: PGE Ekstraliga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial