Wielka piłka ręczna na kanałch Viasat

Podziel się
RSS
FACEBOOK
FACEBOOK
Twitter
Visit Us
Istagram

Nordic Entertainment Group zapewniła sobie prawa do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy do roku 2026 oraz rozszerzyła prawa do klubowych rozgrywek w piłce ręcznej.

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej IHF są rozgrywane przez najlepsze 24 drużyny piłki ręcznej na świecie co dwa lata. Zarówno turniej kobiet, jak i mężczyzn będą pokazywane na żywo przez grupę NENT do 2025 r. Począwszy od zawodów w 2019 r. w Japonii (kobiety) oraz w Danii i Niemczech (mężczyźni).

Grupa NENT przyniesie także fanom piłki ręcznej pełne pokrycie EHF EURO kobiet i mężczyzn w latach 2022-2026. Grupa NENT posiada już prawa do kolejnego turnieju w 2020 roku w Norwegii i Danii (kobiety) oraz Szwecji, Austrii i Norwegii (mężczyźni).

Nordic Entertainment Group rozszerzyła również prawa do EHF Champions League, European Handball League i EHF Cup do 2023 roku.

Wszystkie rozgrywki będą pokazywane w krajach skandynawskich na kanałach Viasat oraz w usłudze Viaplay.

Grupa NENT posiada wyłączne prawa do rozgrywek DKB Handball-Bundesliga do 2023 roku.

Grupa NENT co roku prezentuje ponad 50 000 godzin najlepszych sportowych wydarzeń na żywo na kanałach telewizyjnych i usługach streamingowych, w tym w hokeju na lodzie NHL i KHL, Lidze Mistrzów UEFA, angielskiej Premier League, Formule 1, futbolu amerykańskim NFL, boksie, UFC i golf.

Źródło: MTG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial