O2TV zdobył prawa do czeskiej ligi piłkarskiej

Podziel się
RSS
Twitter
Visit Us
Follow Me
Istagram

Od najbliższego sezonu kanały O2TV Sport oraz O2TV Football będą pokazywały rozgrywki ligi czeskiej w piłce nożnej.

W każdym sezonie widzowie znajdą relacje ze wszystkich meczów na żywo w telewizji O2TV. Nowa umowa obowiązuje od sezonu 2018/2019 do 2021/2022. O2TV pokaże co najmniej 105 meczów na żywo w każdym sezonie.

Od nowego sezonu O2TV będzie produkował 4 mecze w najwyższej jakości do emisji w telewizji linearnej. Natomiast pozostałe będą dostępne w usłudze streamingu. Po raz pierwszy od nowego sezonu widzowie będę mogli korzystać w czasie rzeczywistym z systemu Tracab dostarczonego przez ChyronHego. Rozwiązanie to pozwala na śledzenie zawodników oraz piłki na boisku i umożliwia dostęp do danych zawodników z meczów.

O2TV posiada w swoje ofercie prawa do Ligi Mistrzów (do sezonu 2020/2021), hokejowej Ekstraligi (do 2023 roku) oraz koszykarskiej Euroligi (do 2021 roku). W ofercie znajdują się również prawa do turniejów tenisowych WTA i ATP 250.

Oferta sportowa O2TV dostępna jest za pośrednictwem internetu od dowolnego dostawcy oraz w ponad 1200 restauracjach w całej Republice Czeskiej. Usługę można oglądać również na komputerze, telewizorze, smartfonie i tablecie. Treści sportowe O2TV Sport dostępne są również w HbbTV TV Prima.

 

Żródło: O2TVSport.cz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial