beIN Sports przedłużył prawa do Premier League

Podziel się
RSS
FACEBOOK
FACEBOOK
Twitter
Visit Us
Istagram

beIN Sports oraz Premier League podpisały wieloletnią umowę na prawa do transmisji Premier League.

beIN SPORTS będzie transmitował mecze Premier League na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej (MENA). Podpisana umowa obowiązuje od sezonu 2019/20 do 2021/22.

beIN SPORTS jest dominującym i wyłącznym nadawcą Premier League w MENA, jednak nowa umowa – podpisana w Londynie przez Richarda Scudamore, prezesa Premier League i Nassera Al-Khelaifi, prezesa i dyrektora generalnego beIN MEDIA GROUP – będzie oznaczać, że beIN SPORTS to ekskluzywny nadawca Premier League w MENA przez kolejne cztery sezony.

 

 

Fani Premier League w MENA będą mogli oglądać wszystkie 380 meczy w sezonie na żywo na kanałach beIN Sports. Ponadto dzięki usłudze OTT beIN CONNECT subskrybenci będą mogli oglądać wszystkie treści z Premier League na komputerze, tablecie i urządzeniach mobilnych.

Prawa do Premier League są najbardziej pożądanymi prawami sportowymi w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Pozostają one częścią praw do europejskiej piłki pokazywanej na kanałach beIN Sports. beIN Sports posiada prawa do LaLiga, Bundesligi, Ligue 1 i Serie A. Ponadto beIN pokażę wszystkie najważniejsze międzynarodowe rozgrywki klubowe i krajowe takie jak: Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europejska UEFA, zawody CAF, AFC i CONCACAF wraz z Mistrzostwami Świata 2022 i Mistrzostwami Europy UEFA 2020 czyniąc beIN niekwestionowanym liderem praw do piłki nożnej w całej Europie oraz we wszystkich 23 krajach MENA, a także jednym z czołowych nadawców sportowych na świecie.

 

 

Wiemy, że jest wielu zapalonych fanów Premier League na całym Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, a beIN SPORTS wykonuje świetną robotę, dzięki czemu zawody są dla nich dostępne. beIN jest długoletnim partnerem Premier League, a jego pierwszorzędne relacje pomogły zwiększyć zainteresowanie naszymi rozgrywkami i klubami w wielu krajach. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę z nimi w celu udostępnienia najlepszych akcji Premier League fanom w regionie przez kolejne cztery sezony.Richard Scudamore, prezes Premier League
Nasser Al-Khelaifi, prezes i dyrektor generalny beIN MEDIA GROUP Jesteśmy zaszczyceni, że Premier League zaufała beIN MEDIA GROUP i beIN SPORTS ponownie jako oficjalny i wyłączny nadawca, mistrz i opiekun swojego produktu na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Nic nie łączy ludzi i podnieca pasje i emocje jak sport; szczególnie piłka nożna. Premier League to jedna z najbardziej radosnych we wszystkich lig światowego futbolu, przyciągająca najlepszych na boisku i oferująca najbardziej wciągającą rozrywkę. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym subskrybentom wyłącznie te najlepsze treści sportowe, zbliżając ich do Premier League na wiele kolejnych lat, razem z naszą niezrównaną biblioteką filmów, seriali, rozrywki i programów dla dzieci.Nasser Al-Khelaifi, prezes i dyrektor generalny beIN MEDIA GROUP

 

Źródło: beIN Sports 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial