CEV uruchomi serwis OTT

Podziel się
RSS
FACEBOOK
FACEBOOK
Twitter
Visit Us
Istagram

Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej CEV wraz z partnerem Sportradar uruchomi serwis OTT EuroVolleyTV z transmisjami rozgrywek w siatkówce.

Start usługi nastapi 20 listopada wraz ze startem rozgrywek CEV Liga Mistrzów. W ofercie również dostępne będą inne rozgrywki spod znaku CEV, piłka siatkowa plażowa oraz piłka siatkowa na śniegu.

Nieustannie dążymy do innowacji i ciężko pracujemy, aby unowocześnić siatkówkę i zapewnić fanom najlepsze wrażenia z gry w siatkówkę. Uruchomienie platformy OTT jest odzwierciedleniem naszej strategicznej wizji i determinacji, aby otworzyć nowe pole, przybliżyć siatkówkę jak największej liczbie osób z naciskiem na młodsze pokolenie. Aleksandar Boričić, Prezydent CEV

Widzimy jak siatkówka urosła w ciągu ostatnich dziesięciu lat pracy z CEV i mamy zaszczyt podjąć kolejny krok, łącząc siły, aby stworzyć nową platformę OTT, EuroVolleyTV.”Rainer Geier, Dyrektor Generalny w Sportradar

Sportradar to światowy dostawca danych sportowych, rozwiązań multimedialnych i rozrywkowych.

EuroVolleyTV będzie kosztować 7,99 € miesięcznie, a okres próbny będzie dostępny na miesiąc, jeśli abonent wykupi usługę do 31 grudnia 2018 roku.

Ze względu na prawa, w Polsce oraz we Włoszech EuroVolleyTV nie będzie pokazywał meczów CEV Ligi Mistrzów na żywo.

 

Źródło: CEV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial