FOX z wieloletnią umową na pokazywanie rozgrywek MLB

Podziel się
RSS
FACEBOOK
FACEBOOK
Twitter
Visit Us
Istagram

Telewizja FOX oraz Major League Baseball podpisali porozumienie na pokazywanie rozgrywek w USA przez kolejną dekadę.

FOX Sports i FOX Deportes zachowują ekskluzywne prawa do World Series, jednej League Championship Series oraz dwóch Division Series oraz All Star Games.

Stacja FOX nabyła prawa do pokazywanie MLB w tradycyjnej telewizji, w mediach cyfrowych oraz w języku hiszpańskim na kanale FOX Deportes.

Podobnie jak w poprzednich latach MLB Network będzie nadal miał prawa do dwóch gier Division Series, które emituje FOX. Zgodnie z nową umową sieć FOX rozszerzyła również swoje prawa o media cyfrowe.

 

Zdjęcie: Fox Sports

FOX Sports będzie nadal kontynuował pokazywanie sobotnich meczów w regularnym sezonie wraz z pakietami najważniejszych wydarzeń, a także z programami o MLB.  Począwszy od 2022 roku ilość gier sezonowych i rozgrywek posezonowych transmitowanych przez sieć FOX wzrośnie.

FOX Sports jest naszym krajowym partnerem telewizyjnym od ponad 20 lat i nie mogłem być bardziej zadowolony mogąc ogłosić przedłużenie naszych relacji do sezonu 2028. Cenimy zaangażowanie FOX Sports w baseball i cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z nową umową. Ich innowacyjna prezentacja Major League Baseball poprzez transmisje i specjalne programy na wszystkich platformach pomogą wzmocnić i podnieść popularność naszego sportu.Rob Manfred, Commissioner MLB
Odkąd rozpoczęliśmy naszą historyczną współpracę z Major League Baseball ponad 20 lat temu, gry MLB na FOX zapewniły nam najbardziej charakterystyczne momenty w sportach amerykańskich. To znaczące wieloletnie porozumienie nie tylko cementuje rolę FOX jako głównego partnera Major League Baseball gwarantuje też, że FOX pozostanie liderem w transmisjach sportowych na żywo w przyszłości. Lachlan Murdoch
Major League Baseball jest kamieniem węgielnym FOX Sports od 1996 roku. To zaszczyt podzielić się niezliczonymi historycznymi momentami z naszymi widzami w ciągu ostatnich 22 sezonów. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że nadal jesteśmy domem klejnotów Major League Baseball na najbliższą dekadę. Eric Shanks, FOX Sports CEO and Executive Producer

FOX Sports jest krajowym posiadaczem praw do MLB od 1996 roku i wyłącznym krajowym partnerem telewizyjnym od 2001 roku. Do tej pory FOX Sports przeprowadziło transmisje z 21 gier World Series i 20 All-Star Games od czasu inauguracyjnej umowy z MLB.

 

Źródło: Fox Sports

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial