MLS z kanałem w usłudze OTT Pluto TV

Podziel się

Major League Soccer oraz Pluto TV ogłosiły uruchomienie kanału dotyczęcego rozgrywek ligowych.

MLS staje się pierwszą profesjonalną ligą sportową, która oferuje dedykowany kanał w ramach Pluto TV obejmującej ponad 100 kanałów na żywo oraz bibliotekę tysiąca filmów na żądanie z ponad 150 głównych studiów filmowych, kanałów telewizyjnych i wydawców.

 

Podpisaie porouzminie pozwala na pokazywanie materiłaów filmowych z rozgrywek ligowych, najwazniejszych wydarzeń, magazynów oraz archiwlanych meczów sprzed lat.

Porozumienie Major League Soccer z Pluto TV oferuje fanom nowy sposób korzystania z meczów i interakcji z naszymi wysokiej jakości treściami. Major League Soccer zawsze ocenia nowe możliwości, aby zapewnić naszym młodym, zróżnicowanym i doświadczonym fanom większony dostępu do meczów, zawodników i klubów. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym fanom nowe, bezpłatne miejsce na treści.Chris Schlosser, MLS Senior VP of Media
Utworzenie naszej pierwszej oferty ligowej ze znaną i szanowaną organizacją, taką jak MLS, jest idealnym rozwiązaniem. Rozszerzanie oferty sportowej Pluto TV od dawna jest celem platformy, a my jesteśmy dumni z tego, że możemy rozpocząć to najpopularniejszą grą na świecie.Amy Kuessner, Senior VP of Content Partnerships for Pluto TV

Kanał będzie dostepny na pozycji 203.

PlutoTV to wiodąca platforma OTT w Ameryce, gdzie dostepne są tradycyjne kanały tewizyjne oraz biblioteka treści na żadanie. Usługa udostepniana jest w internecie, Aplle TV, konsolach do gier, Chromecast, Android TV, Amazon Fire TV, Roku oraz na telewizorach Smart Vizio, Hisense i Sony. Włścicielm OTT PlutoTV jest Viacom.

Żródło: MLS

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial