MLS z kanałem w usłudze OTT Pluto TV

Podziel się
RSS
FACEBOOK
FACEBOOK
Twitter
Visit Us
Istagram

Major League Soccer oraz Pluto TV ogłosiły uruchomienie kanału dotyczęcego rozgrywek ligowych.

MLS staje się pierwszą profesjonalną ligą sportową, która oferuje dedykowany kanał w ramach Pluto TV obejmującej ponad 100 kanałów na żywo oraz bibliotekę tysiąca filmów na żądanie z ponad 150 głównych studiów filmowych, kanałów telewizyjnych i wydawców.

 

Podpisaie porouzminie pozwala na pokazywanie materiłaów filmowych z rozgrywek ligowych, najwazniejszych wydarzeń, magazynów oraz archiwlanych meczów sprzed lat.

Porozumienie Major League Soccer z Pluto TV oferuje fanom nowy sposób korzystania z meczów i interakcji z naszymi wysokiej jakości treściami. Major League Soccer zawsze ocenia nowe możliwości, aby zapewnić naszym młodym, zróżnicowanym i doświadczonym fanom większony dostępu do meczów, zawodników i klubów. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym fanom nowe, bezpłatne miejsce na treści.Chris Schlosser, MLS Senior VP of Media
Utworzenie naszej pierwszej oferty ligowej ze znaną i szanowaną organizacją, taką jak MLS, jest idealnym rozwiązaniem. Rozszerzanie oferty sportowej Pluto TV od dawna jest celem platformy, a my jesteśmy dumni z tego, że możemy rozpocząć to najpopularniejszą grą na świecie.Amy Kuessner, Senior VP of Content Partnerships for Pluto TV

Kanał będzie dostepny na pozycji 203.

PlutoTV to wiodąca platforma OTT w Ameryce, gdzie dostepne są tradycyjne kanały tewizyjne oraz biblioteka treści na żadanie. Usługa udostepniana jest w internecie, Aplle TV, konsolach do gier, Chromecast, Android TV, Amazon Fire TV, Roku oraz na telewizorach Smart Vizio, Hisense i Sony. Włścicielm OTT PlutoTV jest Viacom.

Żródło: MLS

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial