SEIKO i IAAF z umową na kolejne 10 lat

Podziel się
RSS
FACEBOOK
FACEBOOK
Twitter
Visit Us
Istagram

Seiko i IAAF ogłosiły przedłużenie wieloletniego partnerstwa na kolejne 10 lat, do końca 2029 roku.

Seiko zapewni najnowocześniejsze usługi pomiaru czasu dla wszystkich 37 imprez z serii World Athletics przez kolejne 10 lat wliczjac to pięć imprez z cylu Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce.

Współpraca Seiko i IAAF rozpoczęła się na Światowych Igrzyskach Halowych w Paryżu w 1985 roku, kiedy to Seiko została wybrana do świadczenia usług pomiaru czasu i odległości. Przez kolejne 34 lata Seiko obsłużył 184 imprezy IAAF, w tym 15 imprez z cyklu Mistrzostwa Świata, a obecnie planuje obsugę rozgrywanych w Doha we wrześniu Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce.

 

Sieko CEO Shinji Hattori and IAAF President Sebastian Coe in Yokohama

Sieko CEO Shinji Hattori i IAAF President Sebastian Coe

Zdjęcie: IAAF

Być może bardziej niż jakikolwiek inny sport, wyniki lekkoatletyki zależą od systemów technologicznych. Szybkość każdego sportowca musi być mierzona na najwyższym poziomie precyzji, zważywszy, że jedna tysięczna sekundy lub jeden milimetr może stanowić różnicę między wygraną a przegraną, między kwalifikacjami do finału, a także światowym rekordem.

Technologie opracowane przez Seiko w dziedzinie lekkoatletyki ewoluowały na przestrzeni lat, dzięki czemu więcej danych o coraz większej precyzji jest dostarczanych szybciej i szerzej zarówno sędziom, sportowcom, jak i widzom.

Cieszymy się, że IAAF po raz kolejny okazało swoje zaufanie do Seiko. Z niecierpliwością czekamy na pomoc w opracowywaniu i świadczeniu naszych usług pomiaru czasu i pomiaru w najbardziej ekscytujących i popularnych imprezach sportowych na świecie w ciągu najbliższych dziesięciu lat.Shinji Hattori, Chairman and Group CEO of Seiko Holdings Corporation
Czasy i pomiar znacznie się poprawiły w tym czasie, a Seiko zawsze przodowało w ewolucji. Czekamy na następną dekadę, wiemy, że innowacje i technologia w sporcie zmienią się niezmiernie i cieszymy się, że będziemy mogli nadal oferować naszym sportowcom, fanom i partnerom medialnym najnowsze technologie i kreatywne myślenie we współpracy z doświadczeniem Seiko.Sebastian Coe, IAAF President

Dziesięcioletni okres obowiązywania nowej umowy pozwoli Seiko na dalsze rozwijanie swoich usług, aby zapewnić IAAF pozostanie w czołówce technologii sportowych, a zrozumienie i przyjemność płynąca z lekkoatletyki będą stale zwiększane.

 

Źródło: IAAF.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial