10.11.2018r.
Kolejka 1/Week 1

Velez Sarsfield – Newells Old Boys [19:00 Local Time/00:00 CET]

Fox Sports Premium HD

Tigre – San Lorenzo [21:00 Local Time/02:00 CET]

TNT Sport HD

11.11.2018r.
Kolejka 1/Week 1

Gimnasia L.P. – Argentinos Jrs [13:15 Local Time/18:15 CET]

Fox Sports Premium HD

Union Santa Fe – Aldosivi[15:30 Local Time/20:30 CET]

TNT Sport HD

Patronato – Colon[17:45 Local Time/22:45 CET]

Fox Sports Premium HD

Belgrano – San Martin S.J.[20:00 Local Time/01:00 CET]

TNT Sport HD

12.11.2018r.
Kolejka 1/Week 1

Boca Juniors – Talleres Cordoba [11:00 Local Time/16:00 CET]

TNT Sport HD

Godoy Cruz – Estudiantes [13:15 Local Time/18:15 CET]

Fox Sports Premium HD

Lanus – Defensa y Justicia [15:30 Local Time/20:30 CET]

TNT Sport HD

Independiente – San Martin Tucuman [17:00 Local Time/22:00 CET]

Fox Sports Premium HD

Rosario – Banfield [17:45 Local Time/22:45 CET]

TV Arena Sport 2 SD/HD Hr
TV Arena Sport 3 SD/HD Serbia
TNT Sport HD

Huracan – River Plate [20:00 Local Time/01:00 CET]

Fox Sports Premium HD

13.11.2018r.
Kolejka 1/Week 1

Atl. Tucuman – Racing Club [21:00 Local Time/02:00 CET]

Fox Sports Premium HD

17.11.2018r.
Kolejka 2/Week 2

Talleres Cordoba – Rosario [19:00 Local Time/00:00 CET]

TNT Sport HD

Newells Old Boys – Independiente [21:00 Local Time/02:00 CET]

Fox Sports Premium HD

18.11.2018r.
Kolejka 2/Week 2

Defensa y Justicia – Atl. Tucuman [13:15 Local Time/18:15 CET]

Fox Sports Premium HD

Banfield – Gimnasia LP[15:30 Local Time/20:30 CET]

TNT Sport HD

Argentinos Jrs – Godoy Cruz[17:45 Local Time/22:45 CET]

Fox Sports Premium HD

River Plate – Belgrano[20:00 Local Time/01:00 CET]

TNT Sport HD

19.11.2018r.
Kolejka 2/Week 2

San Martin S.J. – Patronato[11:00 Local Time/16:00 CET]

Fox Sports Premium HD

Colon – Tigre[13:15 Local Time/18:15 CET]

Fox Sports Premium HD

Aldosivi – Huracan[15:30 Local Time/20:30 CET]

TNT Sport HD

San Lorenzo – Lanus[17:45 Local Time/22:45 CET]

Fox Sports Premium HD

Racing Club – Velez Sarsfield[20:00 Local Time/01:00 CET]

TNT Sport HD

20.11.2018r.
Kolejka 2/Week 2

Estudiantes – Boca Juniors[15:30 Local Time/20:30 CET]

Fox Sports Premium HD

San Martin Tucuman – Union Santa Fe [15:30 Local Time/20:30 CET]

TNT Sport HD

24.11.2018r.
Kolejka 3/Week 3

Patronato – Racing Club[19:00 Local Time/00:00 CET]

Fox Sports Premium HD

Belgrano – Estudiantes [19:00 Local Time/00:00 CET]

TNT Sport HD

Atl. Tucuman – Colon[21:00 Local Time/02:00 CET]

Fox Sports Premium HD

Independiente – Defensa y Justicia [21:00 Local Time/02:00 CET]

TNT Sport HD

25.11.2018r.
Kolejka 3/Week 3

Gimnasia L.P. – Talleres Cordoba[15:30 Local Time/20:30 CET]

Fox Sports Premium HD

Tigre – San Martin S.J.[17:45 Local Time/22:45 CET]

Fox Sports Premium HD

River Plate – Argentinos Jrs[20:00 Local Time/01:00 CET]

TNT Sport HD

26.11.2018r.
Kolejka 3/Week 3

Velez Sarsfield – Banfield[11:00 Local Time/16:00 CET]

TNT Sport HD

Lanus – Aldosivi[15:30 Local Time/20:30 CET]

Fox Sports Premium HD

Rosario – San Martin Tucuman[17:45 Local Time/22:45 CET]

Fox Sports Premium HD

Huracan – Boca Juniors[20:00 Local Time/01:00 CET]

Fox Sports Premium HD

27.11.2018r.
Kolejka 3/Week 3

Godoy Cruz – Newells Old Boys [19:00 Local Time/00:00 CET]

TNT Sport HD

Union Santa Fe – San Lorenzo[21:00 Local Time/02:00 CET]

Fox Sports Premium HD

31.11.2018r.
Kolejka 4/Week 4

Argentinos Jrs – Lanus [19:00 Local Time/00:00 CET]

TNT Sport HD

San Martin S.J. – Huracan[21:00 Local Time/02:00 CET]

Fox Sports Premium HD

01.12.2018r.
Kolejka 4/Week 4

Defensa y Justicia – Belgrano[13:15 Local Time/18:15 CET]

TNT Sport HD

Banfield – Patronato[15:30 Local Time/20:30 CET]

Fox Sports Premium HD

Talleres Cordoba – Godoy Cruz[17:45 Local Time/22:45 CET]

TNT Sport HD

San Lorenzo – River Plate[20:00 Local Time/01:00 CET]

Fox Sports Premium HD

02.12.2018r.
Kolejka 4/Week 4

Racing Club – Rosario[11:00 Local Time/16:00 CET]

TNT Sport HD

Estudiantes – Independiente[13:15 Local Time/18:15 CET]

Fox Sports Premium HD

Aldosivi – Tigre[15:30 Local Time/20:30 CET]

TNT Sport HD

CA Colon – Union Santa Fe[17:45 Local Time/22:45 CET]

Fox Sports Premium HD

Boca Juniors – Velez Sarsfield[20:00 Local Time/01:00 CET]

TNT Sport HD

03.12.2018r.
Kolejka 4/Week 4

Newells Old Boys – Atl. Tucuman [19:00 Local Time/00:00 CET]

Fox Sports Premium HD

San Martin Tucuman – Gimnasia L.P.[21:00 Local Time/02:00 CET]

TNT Sport HD


Legenda
Kolor niebieski: kanały polskie, FTA z satelity, DVB-T (Free TV)
Kolor czerwony: kanały zagraniczne, kodowane (Pay TV)
Kolor bordowy: online, streaming, OTT
Kolor zielony: stacje radiowe (radio stations)

KOPIOWANIE ZABRONIONE !!!
Copyright by digitalsports.pl
Kolejka 1/Week 1
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial