DAZN z prawami do Seria A w Niemczech, Austrii, Kanadzie i Japonii

Podziel się
RSS
Twitter
Visit Us
Follow Me
Istagram

DAZN zakupił prawa sportowe do piłkarskich rozgrywek Seria A na kolejne trzy sezony.

Podpisana trzyletnia umowa obowiązuje od sezonu 2018/19 do 2020/21. Zapewnia prawa do pokazywania 380 meczów Serie A w Niemczech i Austrii oraz w Kanadzie w usłudze streamingu. Natomiast w Japonii prawa nabyte zostały do transmisji strumieniowej na żywo i na żądanie, gdzie będzie pokazywany jeden co drugą kolejkę na wyłączność mecz oraz pozostałe siedem meczów rozgrywanych w kolejce.

Nowa umowa wzmacnia ofertę DAZN, która daje fanom możliwość wyboru wielu rozgrywek na żywo. Umowa rozszerzy zasięg Seria A dzięki DAZN w Niemczech, Austrii i Japonii oraz Kanadzie, gdzie wcześniej rozgrywki Seria A oferowane były przez DAZN w ramach umowy z beIN Sports.

Latem tego roku DAZN zapewnił sobie prawa do 114 ekskluzywnych meczów Serie A i wszystkich mecze Serie B we Włoszech i tym samym zadebiutował na włoskim rynku. Następnie DAZN zaprezentował szereg praw sportowych premium, w tym LaLiga, Ligue 1 i Ligue 2, Copa Libertadores, Copa Sudamericana, Puchar Narodów Afryki, FA Cup, Puchar EFL, NHL, MLB, Puchar Heineken Champions, Guinness Pro14, UFC, Boks, Gale boksu Showtime, Bellator MMA, PDC Darts i World Rally Championship (WRC).

W ramach miesięcznej subskrypcji abonent ma dostęp do wszystkich treści oferowanych w usłudze. Wszytkie treści dostępne będą na żywo i na żądanie w szerokiej gamie urządzeń, takich jak telewizor ze Smart TV, komputer, smartphon, tablet i konsolach do gier.

 

Źródło: DAZN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial