Golf Channel Polska dostępny w ofercie Netii

Podziel się
RSS
Twitter
Visit Us
Follow Me
Istagram

Od 1 maja kanał Golf Channel Polska dołączył do oferty telewizyjnej Netii.

Kana dostępny jest w pakiecie Sport i Emocje na pozycji 79, zaś od 6 maja do 16 czerwca dla wszystkich abonentów Netii, w ramach tzw. otwartego okna.

Cieszymy się, że Golf Channel Polska trafia do oferty Netii. Konsekwentnie pracujemy nad poszerzeniem polskiej widowni tej pięknej dyscypliny sportu. Premiera kanału w ofercie Netii to ważne wydarzenie nie tylko w rozwoju stacji, ale także kolejny krok w stronę popularyzacji golfa i zdrowego trybu życia w Polsce. Golf to pozytywna energia, a tego potrzebujemy obecnie jak najwięcej.Marek Sowa, współzałożyciel i Przewodniczący Rady Nadzorczej Golf Channel Polska.

Kibice golfa w Polsce już wiedzą, ile emocji, wrażeń estetycznych i relaksu zapewniają transmisje oraz programy na antenie Golf Channel Polska. Od 1 maja mogą się o tym przekonać również abonenci sieci Netia. Szeroki wachlarz programów Golf Channel Polska prezentuje golf jako emocjonującą dyscyplinę sportu, ale również jako związany z nim styl życia, celebrujący różnorodność świata i ludzi. Świetnie pokazuje to m.in. nominowany do nagrody Emmy talk show „Feherty” – którego gośćmi byli do tej pory m.in. Matthew McConaughey, George W. Bush, Samuel L. Jackson, Donald Trump, czy Kevin Hart. Zapierające dechw piersiach widoki z najpiękniejszych resortów świata przedstawiają programy podróżnicze: „Golfowa objazdówka” i „Golfowe podróże”.  Światy sportu i celebrytów łączy „Haney Project”, w którym były trener Tigera Woodsa uczy sztuki golfa największe gwiazdy sportu, estrady i polityki. Flagowymi pozycjami Golf Channel Polska są cotygodniowe transmisje z najbardziej prestiżowych cyklów turniejów golfowych: PGA TOUR i European Tour (obecnie na antenie emitowane są legendarne zwycięstwa Tigera Woodsa oraz inne najbardziej ekscytujące rundy finałowe turniejów z ostatnich lat).

W 2020 r. Golf Channel Polska znacząco poszerzył swoją ofertę, pozyskując wyłączne prawa do transmisji obydwu najważniejszych golfowych cyklów turniejów: PGA TOUR i European Tour, w którym po raz pierwszy w historii gra reprezentant Polski – Adrian Meronk. Widzowie mogą również podziwiać najlepszych graczy świata podczas zawodów World Golf Championships, Ryder Cup czy Presidents Cup.

Golf Channel Polska HD to sportowo-lifestyle’owy kanał TV uruchomiony w marcu 2017 r., na podstawie umowy z NBC Universal/Golf Channel, oraz w bliskiej współpracy z PGA TOUR i Discovery Golf. Widzowie zobaczą transmisje na żywo z najbardziej prestiżowych zawodów golfowych na świecie oraz programy rozrywkowe, podróżnicze i szkoleniowe.

Golf Channel Polska jest dostępny w jakości HD, 24 godziny na dobę, z polskim komentarzem, na platformie satelitarnej Cyfrowego Polsatu, platformie satelitarnej Canal+, oraz w wiodących sieciach cyfrowej telewizji kablowej, m.in. UPC Polska, Vectra i Multimedia Polska.

 

Źródło: Golf Channel Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial